بر اساس ماده 23 قانون حمایت حقوق مولفان، کلیه آثار ارایه شده در سایت با مجوز از صاحب امتیاز اثر می باشد.
  tel_icon  ۰۲۸۳۳۳۲۶۴۷۲               ایمیل فروشگاه: info@abadiat.com

حساب مشتریآخرین نظرات مشتریان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از فروش ویژه محصولات آگاه شوید

خدمات پس از فروش مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

كلیه كالاهای ابدیت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و مشتریان هیچگونه نگرانی بابت خرابی كالا و پاسخ گویی خدمات بعد از خرید نخواهند داشت، زیرا برگه ضمانت نامه و گارانتی كالا به همراه كالای خریداری شده ارسال خواهد شد.  میزان گارانتی و خدمات پس از فروش هر كالا در جزییات كالا در بخش شناسنامه كالا ذكر شده است. همچنین کالاهای دیجیتال نیز از گارانتی ابدیت برخودار خواهند بود که تا ۱ سال پش از خرید می باشد.

 

ضمانت ۲۴ ساعته بازگشت پول

جهت احترام به مشتریان گرامی ابدیت و اطمینان از كالای خریداری شده، پس از دریافت كالا، در صورتی كه مشخصات كالای دریافتی شما با آنچه در سایت مشاهده نموده اید متفاوت باشد،كل مبلغ دریافتی به شما بازگشت داده خواهد شد.

 

  • ۱) اعتبار خدمات پس از فروش از تاریخ خرید کالا و با توجه به کارت خدمات پس از فروش که همراه کالا ارایه می شود ، تعیین می گردد.
  • ۲) خدمات پس از فروش شامل دستگاه هایی که در اثر ضربه آسیب دیده باشند نمی شود.
  • ۳) آسیب های ناشی از استفاده نادرست ، نوسانات برق و استفاده از لوازم تایید نشده ، غیر اصلی توسط دستگاه و ..... مشمول ضمانت نمی گردد. 
  • ۴) سالم بودن کلیه محصولات تضمین می شود.

 

جهت رضایت مشتریان محترم و حمایت از حقوق خریدار، پشتیبانی ابدیت از طریق شماره تلفن های موجود در سایت و همچنین ایمیل آماده ارایه کلیه خدمات فنی از قبیل تعمیر و تعویض کالا و راهنمایی مشتریان می باشد.

 

PAYPAL   PECLogosamanelan-bedon-e-sharh-13-2pasargadMellat_SMS_Bank            accredited_idis