بر اساس ماده 23 قانون حمایت حقوق مولفان، کلیه آثار ارایه شده در سایت با مجوز از صاحب امتیاز اثر می باشد.
  tel_icon  ۰۲۸۳۳۳۲۶۴۷۲               ایمیل فروشگاه: info@abadiat.com

حساب مشتریآخرین نظرات مشتریان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از فروش ویژه محصولات آگاه شوید

روند برگرداندن كالا و وجه مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

روند برگرداندن كالا

با توجه به سیستم ارسال کالای ابدیت و بنا بر اینکه تمامی محصولات فیزیکی ارسال شده به صورت پلمپ می باشند ، در صورتی که بعد از باز نمودن دستگاه توسط مشتری ایراد سخت افزاری کارخانه ای یا مشکل ظاهری مشاهده گردد ، پس از بررسی توسط کارشناس ابدیت ، دستگاه تعویض خواهد شد. محصولات دیجیتلای پس از خرید قابل بازگرداندن نیستند به جز در مواردی که دچار نقص فنی باشند.


روند بازپرداخت وجه

در صورتی که مشتریان گرامی هنگام خرید آنلاین از سایت و پرداخت آنلاین وجه با مشکل پرداخت مواجه شوند ، طبق پیگیری که توسط اپراتور سایت و همچنین مسئولین بانک انجام خواهد شد ، در صورتی که پرداخت به صورت کامل انجام نشود ، وجه پرداخت شده به طور اتوماتیک یا به طور دستی توسط اپراتور سایت به حساب مشتری برگشت خواهد خورد .

طبق قوانین در صورتی هم که مشتری کالایی فیزیکی را خریداری کرده ، وجه آنرا پرداخت نموده و سپس از خرید منصرف شود ، پس از اعلام انصراف از خرید به ما، طی حداکثر ۲۴ ساعت وجه واریزی به حساب مشتری برگشت خواهد خورد .

در صورتی هم که مشتری به هر دلیل از خرید خود منصرف شده باشد، در صورتی که بسته بندی و پلمپ محصول باز و مخدوش نشده باشد حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت امکان برگشت دستگاه و دریافت وجه فراهم می باشد.

کالاهای دیجیتال در صورت دریافت توسط مشتری قابل بازگرداندن نستند.

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 20 تیر 1391 ، 19:02
 

PAYPAL   PECLogosamanelan-bedon-e-sharh-13-2pasargadMellat_SMS_Bank            accredited_idis